Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Klávesové nástroje Midi - kontrolery

Akai MPK225

Dostupnost:
Na dotaz

6 290 Kč    ks 

MIDI klaviatura, 25 kláves, 8 padů, 8 knobů, LCD displej, USB.
Nová-kompaktní MIDI klavatura se skutečnými AKAI MPC pady!

SW: Ableton Live Lite, Hybrid 3 by AIR, SONIVOX Twist 2.0, MPC Essentials zcela ZDARMA!!!

Specifikace:
MIDI/USB klaviatura s 25 polovyváženými klávesami, plná velikost
8 AKAI MPC dotekově citlivých padů, RGB podsvícení
8 multifunčkních knobů + 4 podsvícená tlačítka, kompletně programovatelné
iOS kampatibilita s Apple iPad camera connction kit (není součástí)
LCD modře podsvícený kontrastní displej
Expression a Substain pedálové vstupy, libovoln přiřaditelné
Transport ovladače pro pohyb v sekvencérech
MPC Note Repeat, MPC Swing a arpeggiátor, MPC Full Level, MPC 12-Level, Tap Tempo
Time Division asistent s dynamikou a tempem
Maximální intergrace a kompatiblita s většinou dostupných DAW
Součástí: Ableton Live Lite, Hybrid 3 by AIR, SONIVOX Twist 2.0 a MPC Essentials
USB napájení, Plug & play

Nedostat postoru na velkou klávesnici?
Akai Professional MPK225 je přenosný MIDI klávesový kontrolér s ovladači MPC série. Postaven podobně jako MPK249, vůbec první klaviaturou s MPC pady, MPK225 snižuje počet kláves o 24 a ponechává použitelnost, univerzálnost a flexibilitu, které z MPK249 dělají jednu z nejpoužívanějších klaviatur na světě. Je ještě menší a tedy přenosnější, než MPK249, a díky tomu je perfektní volbou pro cestování. Díky svým malým rozměrům jej lze vzít s sebou třeba i do letadla, což umožňuje tvorbu kdekoliv, kde dostanete inspiraci. Vše, co potřebujete, je váš notebook a AKA MPK225.

Klaviatura je polovyvážená a disponuje i Aftertouchem pro expresivní ovládání hudby. MPC pady jsou dotekově a rychlostně citlivé plochy, které zachytí každou nuanci vašeho kreativního konceptu. Pady mohou přiřadit čtyři baky zvuků, takže máte 48 vzorků přímo pod vašimi prsty, stačí se jen dotknout tlačítka.

Nabízí ovladače transport, což umožňuje snadné řízení nejdůležitějších ovladačů DAW. MPK225 má modulační a PitchBend kolečka pro výrazové muzicírování a dva přiřaditelné vstupy pro nožní pedály, které umožňují připojit Expression pedál nebo další kontinuální ovladač a nožní přepínač pro ovládání dalších parametrů, jako třeba změnu patche start/stop. MPK225 nabízí dvanáct virtuálních ovladačů a čtyři virtuální tlačítka, jež je možné přiřadit pro ovládání jakéhokoliv softwarového parametru. Pomocí Q-Link můžete ovládat dva různé parametry a to díky volbě dual-bank.

Expresivní engine
V jednom zařízení jsou sloučeny jsou dvě technologie. Tuto technologii modifikující noty lze slyšet v nejpopulárnějších tracích posledních dvou dekád. MPC Note Repeat je vlastnost, která zařízením série MPK (nebo MPC) umožňuje automatické a rytmicky naprosto přesné přehrávání rytmických patternů, jako jsou třeba šetnáctinové noty hi-hat. MPC Swing je něco jako "pocit ze soulu a hip hopu", protože skvěle polidšťuje sekvence do přirozeného časování. Specifikovat můžete přesný stupeň a časování swingování, jež chcete aplikovat. Tím dostanete perfektní rytmus.

MPC technologie, která je součástí MPK225 poskytuje vlastní arpeggiátor, díky kterému lze tvořit kreativní rify během okamžiku.

MPK25 na svých padech nabízí také MPC Full Level a MPC 12-Level, stejně jako Tap Tempo a Time Division, takže můžete zachytit tempo a dynamiku přesně tak, jak to slyšíte ve své hlavě.

Obsahem:
MPK225 kontrolér
USB kabel
CD se softwarem
Quick Start příručka (anglicky)

Akai Pro vstoupil na hudební trh v roce 1984 s jediným cílem: Poskytnout umělcům nástroje, které potřebují k vyjádření a prozkoumáním nových hudebních možností. Od té doby se produkty Akai Pro staly pevnou součástí moderní hudby ve studiu i na pódiu. Jedinečný sekvenční sampler MPC navždy změnil způsob tvorby moderní hudby. Krok se současností drží i díky ovladačům specializovaným pro živou produkci s produkty Ableton Live, ale i díky dalším produktům pracujícím s moderními zařízeními jako jsou iPhone nebo iPad (SynthStation). Zároveň je ale Akai Pro průkopníkem v oblasti dechových kontrolérů EWI série i klávesových MIDI kontrolérů MPK

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup