Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Literatura Ostatní nástroje

Banjo z mlžných lesů + CD

Dostupnost:
Na dotaz

590 Kč    ks 

Marko Čermák

Škola hry na pětistrunné banjo:
Je určena hlavně začátečníkům a středně pokročilým hráčům. Postupně a nenásilně seznamuje se základy hraní od jednoduchých rytmických cvičení, přes základní techniky až k pokročilým bluegrassovým obratům.
Jsou zařazeny i kapitoly o historii banja, jeho konstrukci a seřízení, jak vybrat ten správný nástroj, jak zvládnout jednoduché opravy svépomocí, jak zvolit správné struny či náprstky, přehled základních akordů, alternativní techniky a mnoho dalších.

Tabulatury:
Několik desítek sólových partů a množství doprovodných figur zapsaných v klasických banjových tabulaturách tak, jak byly autorem nahrány v období „Zlaté éry“ se skupinami White Stars a Greenhorns. Nechybí samozřejmě písně jako Blues Folsomské věznice, Rovnou tady rovnou, Banjo z mlžných hor, Lodní zvon zvoní, Přes pláně, Boty po strýci, Já v poslední době, Step hoří, Šest dní na silnici a další (celkem 33 písní).

Zpěvník:
45 písní s Markovými texty od zlidovělé Zátoky až po zcela neznámé dosud nenahrané a nevydané písně. Každá z písní je opatřena notovým zápisem a akordovými značkami.

Trail stezkou času:
Poutavé vyprávění autora o životních cestách se svým milovaným banjem; od vzpomínek z dětství a muzikantských začátků přes skupiny White Stars, slavné Greenhorns (Zelenáče) až k Paběrkám a současným dnům.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup