Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Slovácko ml.

Cimbálová muzika Slovácko mladší vznikla v srpnu roku 2000 v Mikulčicích. Název "Slovácko mladší" nevznikl náhodou. Chtěli bychom být pokračovateli tradic, které v naší obci již od 1. března 1965 úspěšně rozvíjí legendární cimbálová muzika "Slovácko", vedená primášem Přemyslem Líčeníkem.
Základem našeho repertoáru jsou lidové písně domovského regionu Podluží, rádi zahrajeme také písně z dalších oblastí Moravy, Čech, Slovenska či Maďarska.

 Hrajeme k tanci i poslechu, v případě zájmu můžeme vystoupit společně s krojovanými tanečními páry, připravit komponovaný koncert či uspořádat společné vystoupení s proslulým zpěvákem Jožkou Šmukařem. Zajistíme hudební produkci na soukromých i firemních akcích, a to jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

 Z důvodů časově náročných studijních povinností cimbalisty Petra Spěváka, studujícího na Lisztově akademii v Budapešti, a kontráše Jana Kosíka, jsou tyto posty v cimbálové muzice zdvojeny v podobě Antonína Horehledě, cimbalisty VUS Ondráš, a kontráše Roberta Chocholouška.

www.cmslovacko.org


Zpět na hudební skupiny

Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup