Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Ozvučení - reprosoustavy Ozvučovací systémy

JBL EON208P

Dostupnost:
Na dotaz

20 151 Kč    ks 

Velmi kompaktní a lehký ozvučovací systém JBL EON208P, který je vhodný k veškerému mobilnímu ozvučení, ať už jde o menší hudební tělesa, konference, přednášky, DJs, mluvené slovo ad. Disponuje čtyřmi kanály XLR/jack pro zapojení mikrofonu nebo nástroje s vlastním dvoupásmovým ekvalizérem a reverbem pro každý z těchto kanálů. Dále jsou k dispozici dva stereo vstupy.
Každý z kanálů má vlastní nastavení hlasitosti, poměry jednotlivých vstupů tak lze rychle smíchat podle vašich požadavků.
Nechybí Bluetooth přijímač, fantomové napájení, sluchátkový výstup a výstup pro subwoofer. Skládací design umožňuje celou sadu pohodlně přenášet dohromady.

Technické údaje:
• Kompaktní ozvučovací systém s Bluetooth
• 2x reprobox + mixér

Reproduktor:
• Frekvenční výhybka: 2 kHz
• Směrovost: 100 x 60 °
• Zesilovač: Class D

Mixér:
• 8 kanálů (2x stereo)
• Vstupní impedance: kanál 1/2 40 kOhm, kanál 3 /4 TRS 20 kOhm, RCA 5 kOhm, kanál 5/6 10 kOhm
• Fantomové napájení na kanálu 1 a 2
• Hi-Z switch na kanálu 3 (pro zapojení kytary)
• DSP limiter
• LED indikace limiteru
• Ovládání: 4x treble, bass, reverb, reverb on/off, mic/line, 2x phantom power, 6x volume, 1x master volume s LED metrem, 1x monitor volume, 1x volume sluchátkový výstup
• Bluetooth přijímač
• Materiál: polypropylen

Parametry
Typ: 2 pásmový
Výkon: 300 W
Výkon RMS: 150 W
Max. SPL: 121 dB
Basový reproduktor: 8 "
Výškový reproduktor: 1 "
Frekvenční rozsah: 60 Hz - 20 kHz
Vstupy: 4x XLR/TRS kombi, 2x TRS/RCA, 2x TRS
Výstupy: 2x TRS/RCA
Bluetooth: Ano
Provoz na baterie: Ne
Hnízdo 36 mm: Ano
Rozměry: 775x575x400 mm
Hmotnost: 17,6 kg

JBL má za dobu svého působení na trhu obrovské množství nashromážděných zkušeností na poli vývoje a výroby reproduktorových soustav pro divadla, arény, stadiony a open-air festivaly. Díky pečlivé implementaci exklusivních technologií a patentů jsou JBL reproduktory schopny převést daleko více energie zesilovače na akustický výkon tam, kde ostatní výrobci plýtvají drahým výkonem zesilovače, který částečně jen zahřívá reproduktory a tak jim škodí a výrazně snižuje i jejich životnost. JBL reproduktory jsou na celém světě pověstné svoji vysokou maximální zatížitelností, kdy využijí veškerou sílu zesilovače na hudební výkon bez známek přetížení. Úplně první zvukový systém pro kino byl vyvinut a nainstalován v roce 1928 samotným panem Jamesem Bullough Lansingem (J.B.L.). Téměř po 60-ti letech, v roce 1984 vybrala Akademie filmového umění a vědy (The Academy of Motion Picture Arts and Sciences) v Hollywoodu zvukový systém JBL pro své prestižní kino Samuel Goldwyn Theater. Dnes musí nejlepší zvukový systém pro kinosál umožňovat průměrnou úroveň hladiny zvuku 85 dB a v dramatických špičkách až 105 dB bez jakéhokoli kompromisu ztrácejícího se dialogu, hudby na pozadí nebo nízkých kmitočtů. Většina výrobců reproduktorových sestav používá klasických měničů, které získává od externích dodavatelů, jejichž produkty je možné objednat kdekoli. V JBL je každý měnič vyráběn "pod vlastní střechou", přímo pro konkrétní sérii reproduktorů, pro kterou byl vyvinut. Výsledkem je množství jedinečných reproduktorových sestav, z nichž každá obsahuje originální měniče optimalizované přímo pro specifický účel dané reprosoustavy. JBL již 70 let navrhuje reproduktory pro použití v prostorech každého představitelného rozměru, od malých televizních přenosových vozů až po největší světové hudební open-air události, proto ví jak citlivě je potřeba přistupovat k šíření jednotlivých frekvenčních pásem zvuku, aby v zóně vyzařování i mimo ní mohli lidé slyšet co nejkvalitnější zvuk.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup