Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Kytary Ladičky Korg

Korg GA-2 MG

Dostupnost:
Na skladě

360 Kč    ks 

Kytarová a basová ladička

GA-2-MG - limitovaná verze kompaktní kytarové a baskytarové ladičky GA-2 v matně šedé barvě.

Ladička GA-2, která se svým stylovým designem a exelentními základními funkce stala standardní tunerem pro ladění kytar a baskytar, je nově v limitované edici k dostání v originální barvě. Oproti stávajícímu černému a světle šedému provedení tato limitovaná verze nabídne matně šedý povrch celé ladičky, což působí velmi neotřele.
Vedle působivého vzhledu jinak samozřejmě ladička nabízí všechny známé a praktické funkce převzaté ze standardních verzí.
Ještě uživatelsky snadnější díky velkému zobrazení laděné noty a struny. Kompaktní ladička pro kytaru a basu s novým stylovým vzhledem

Série GA, která se se svou vynikající základní funkčností a pohodlnými funkcemi stala extrémně populární mezi muzikanty jako standard pro kytarové a basové ladičky, nyní přichází s čerstvým novým vzhledem. Zatímco nese stylový design se svým jednoduchým rozvržením nezbytných funkcí, má nyní větší displej pro název laděné noty a struny, takže lze měřič ještě snadněji přečíst. Na výběr máte mezi kytarovým a basovým módem, což je ideální nejen pro začátečníky, kteří si právě koupili svůj první nástroj, ale pro všechny hráče. GA-2 poskytuje stabilní ladicí funkce v jakékoli situaci od domácího cvičení přes studio a podium, s vysokou přesností, citlivostí a snadnou obsluhou, které od ladiček Korg očekáváte.

Jehlový ukazatel s velkým zobrazením laděné noty a názvem struny

Jehlové měřiče Korg, které ukazují výšku tónu rychle a přesně mají nyní čtyřikrát větší prostor vyhrazený pro jméno noty a struny, takže jsou ještě lépe čitelné než dříve. Jsou tu rovněž červené a zelené LEDky indikující nepřesnosti ladění a ladění je tak daleko pohodlnější.
Lehké a tenké kompaktní tělo

GA-2 je kapesní obdělníková ladička, kterou můžete mít stále sebou. Tělo se zahnutými rohy je pohodlné do ruky a má teď ještě stylovější design, který akcentuje uložiště baterie. Využívá nový mechanismus, který umožňuje vyměnit baterii posunutím celého těla, takže se vám již nestane, že byste ztratili víčko úložiště.
Ladicí funkce vhodné pro kytaru a baskytaru

Módy pro kytaru a baskytaru

GA-2 umožní vybrat si mezi kytarovým nebo basovým módem pro opravdu snadnou operaci s automatickou detekcí výšky tónu. Kytarový mód podporuje 7 strunné kytary (7B až 1E). Basový mód podporuje 6 strunné baskytary (spodní B až vysoké C). Zabudovaný, vysoce citlivý mikrofon umožňuje snadné a přesné ladění akustických kytar.

Ladicí mód Quinta Flat podporuje snížené ladění používané v heavy metalových stylech pro větší sílu zvuku. GA-2 poskytuje snížené ladění o pět stupňů, tedy až o pět půltónů pod standardní ladění a podporuje rovněž ladění kytar se super dlouhou menzurou, která má o pět pražců víc, než standardní kytary.

Nastavitelná kalibrace.
Protože se hodnota kalibrace od 430 do 450 Hz zobrazuje na měřiči, můžete si naladit s kalibrací podle vlastního uvážení.
Zvukový mód zahraje referenční tón ze zabudovaného reproduktoru
Vedle vizuálního ladění s měřákem můžete rovněž ladit podle uší díky módu Sound Out, díky kterému lze naladit každou strunu na kytaře nebo baskytaře.
Zhruba 200 hodin nepřetržitého provozu
Vysoce efektivní konstrukce zajišťuje až 100 hodin nepřetržitého provozu dvou AAA zinko-karbonových baterií nebo 200 hodin alkalických baterií.

Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup