Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Kytary Ladičky Korg

Korg Rimpitch-C2

Dostupnost:
Na skladě

680 Kč    ks 

Korg C2 Rimpitch je chromatická ladička pro akustickou kytaru, do ozvučného otvoru, provoz na CR2032 baterii, rozsah E2 až E7, rozměry 69 x 57 x 30 mm, hmotnost 32 g (včetně baterie), v ceně baterie.

Nový druh ladiček pro akustické kytary; lze připevnit přímo na otvor ve vrchní desce kytary! Od té doby, kdy byla představena KORG AW-1, se ladičky na klipu staly standardem při ladění akustických kytar. Někteří kytaristé ovšem přesto můžou mít pocit, že ladička připevněná klipem u hlavy nástroje je moc daleko na to, aby byla vždycky dobře vidět, nebo je pro ně zkrátka nepohodlné dívat se směrem ke hlavě nástroje. KORG na tyto požadavky reaguje novou, revoluční ladičkou Rimpitch, která se usazuje přímo na okrouhlý otvor ve vrchní ozvučné desce akustické kytary. Nabízí tak maximálně komfortní pozorovací úhel, je kompaktní a nenápadná a snadno se nasazuje i sundává. Vyzkoušejte úplně nový, revoluční způsob ladění!

Hlavní vlastnosti:

Komfortní pozorovací úhel, usazení přímo na otvor ve vrchní desce nástroje.
Vhodná na různé akustické kytary.
Piezo snímač rychle a přesně detekuje tóny.
LED ukazatele s vysokým jasem pro dokonalou čitelnost.


Nasadíte na otvor ve vrchní desce kytary a ladíte.
Když chcete použít ladičku Rimpitch, stačí ji nasadit na spodní okraj kruhového otvoru ve vrchní desce nástroje. Budete pak moct číst její ukazatele v té nejpřirozenější pozici, která je blízko vašim očím. A protože je ladička malá a současně je umístěna na místě, kam se hráči běžně dívají, nebude používání ladičky nijak vizuálně rušit ani při vystoupeních. To ocení především ti, kteří nechtějí, aby bylo vidět, že v průběhu živého vystupování používají ladičku. A protože ladičku můžete nechat připnutou na kytaře i při ukládání nástroje do obalu, je skladování a přenos ladičky snadnější než kdy dřív. *Rimpitch lze používat pouze se šestistrunnými akustickými kytarami.

Vhodné pro různé akustické kytary
Rimpitch můžete použít na akustických kytarách s okrouhlým otvorem v ozvučné horní desce o průměru 100 mm ±3 mm, který lze najít u širokého spektra akustických kytar. Ta část ladičky, která přichází do kontaktu s kytarou, je navíc z gumy, takže se nemusíte bát, že by váš nástroj byl jakkoliv poškrábán nebo odřen.

Piezo pickup s rychlou detekcí tónu
Rimpitch detekuje výšku tónu pomocí piezo pickupu a podle vibrací těla nástroje. Díky tomu, že ladička a její snímač jsou připevněny přímo na vrchní desce nástroje, je detekce ladění rychlá a přesná.

LED ukazatelé s perfektní čitelností
Ladicí škála a další ukazatelé jsou podsvíceny LED diodami s vysokým jasem, takže jsou bez problémů čitelné i na špatně osvětlených pódiích.

Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup