Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Klávesové nástroje Midi - kontrolery

M-Audio Keystation Mini 32

Dostupnost:
Na skladě

1 290 Kč    ks 

32-klávesový Ultra-přenosnýklávesový ovladač M-audio Keystation Mini 32.
Základní vlastnosti:
32 nízko profilových, rychlostně citlivých mini-kláves > Skvělý pocit v ultra-přenosném designu
4 přiřaditelné ovladače > Ovládání DAW a virtuálních nástrojů v reálném čase
Volitelná křivka dynamiky, včetně jedné pro programování bicích > Vlastní nastavení klaviatury pro váš styl hry
Robustní, vysoce kvalitní konstrukce > Vydrží časté, mobilní používání
Napájení z USB > Plug-and-play s počítačem, nebo iPadem*
M-Audio® Keystation Mini 32 je ideální volbou pro muzikanty na cestách. Navrženo společností, která je průkopníkem v oblasti mobilní hudební produkce. Velice dobře přenosná klaviatura nabízí bezkonkurenčně dobré hráčské vlastnosti ve své třídě. Jednoduše jej připojte k vašemu počítači nebo iPadu* a zahrajte obouruční party s pomocí 32 mini-kláves se skvělým pocitem ze hry. Přizpůsobte si citlivost klaviatury vašemu hernímu stylu s velmi muzikální křivkami dynamiky, z nichž jedna je připravená speciálně pro programování bicích. Řiďte své vystoupení pomocí čtyř přiřaditelných ovladačů, včetně otočného ovladače. A snadno hrajte a pište hudbu pomocí softwaru Sibelius First, který je součástí. Díky napájení a plug-and-play** funkci přímo ze sběrnice USB nabízí Keystation Mini 32 snadný způsob, jak tvořit a hrát na cestách.
* Vyžaduje iPad Camera Connection Kit. Ověřte, zda vaše aplikace podporuje MIDI.
** Class-compliant, plug-and-play funguje v operačních systémech Mac OS X a Windows 7/Vista/XP.

Povzneste vaše mobilní studio
Není třeba obětovat kvalitu a výkon, ani když berete svou hudbu na cesty. Inovativní, produkty M-Audio vhodné na cesty, udělaly revoluci v oblasti mobilního studia a zároveň vedly společnost k tomu, že se stala jedním z vedoucích v oblasti nabídky klaviatur. Nyní Keystation Mini 32 rozšiřuje toto dědictví. Stejně jako ostatní oblíbené produkty série M-Audio Keystation, i Keystation Mini 32 nabízí nejlepší pocit ze hry ve své třídě díky speciálně navržené klaviatuře, ovládání pitch bendu a volitelných rychlostních křivek. A bezprecedentní mobilitě.

Tvořit hudbu okamžitě
Dodávaný software umožňuje snadný začátek hraní a psaní vlastní hudby. Spusťte program a odemkne se vám svět vysoce kvalitních zvuků. Zahrané party na klaviatuře Keystation Mini 32 jsou okamžitě vidět v softwaru, a pak si můžete skladbu znovu přehrát. Vestavěný průvodce dokonce popisuje, jak psát hudbu vašeho oblíbeného žánru.


Americká firma zabývající se výrobou zvukových karet a studiové techniky - mikrofonů, MIDI klávesnic, reproboxů ... Výborný poměr cena a výkon. Velice oblíbené produkty.

Novinky

Celá série kytarových analogových pedálů Akai řady Custom Shop nově na naší prodejně. Skládá z těchto deseti produktů: Phase Shifter, Analog Delay, Blues Overdrive, Chorus, Kompresor, Tri-Mode Overdrive, Distortion Deluxe, Flanger, Tri-Mode Fuzz a Tri-Mode Distortion.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup