Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Kytary Efekty a multiefekty Na elektrickou kytaru Ostatní

MARSHALL VT-1 Vibratrem

Dostupnost:
Na skladě

1 790 Kč    ks 

Stereo VT-1 má, jak je patrné už z názvu, dvě funkce: Vibrato a Tremolo.
Ovládá se prostřednictvím přepínače VIB/TREM a tří knoflíků: Speed, Depth a Shape.
Shape nám mírně mění tvar vlny, Speed rychlost a Depth rozsah vlnění, přičemž u Vibráta se nám vlní ladění a u tremola hlasitost.
Tremolo zní při určitém nastavení podobně jako tzv. vibrato na starých Fenderech.
Vibrato zní přesně jako u vintage krabiček a lze na něm nastavit hodně šílený psychedelický zvuky. Takže jedete-li v "šedesátkách" a raných "sedumdesátkách", je to škatule pro vás!

Typ efektu: Tremolo
Ovládání: Mode, Speed, Depth, Shape
True Bypass: Ano
Vstupy: 1x Mono
Výstupy: 1x Mono, 1x Stereo
Napájení: 9V Adaptér, 9V Baterie
Adaptér není součástí balení.

Firma Marshall představuje v hudebním průmyslu ikonu a neochvějného lídra v ozvučování kytar všeho druhu, jehož pozici respektují tradiční i novodobí konkurenti. Je až neuvěřitelné, jak bývalý bubeník Jim Marshall ovlivnil od roku 1962 stovky milionů kytaristů a i ve zralých letech neztrácí dech. Vše započalo v londýnském hudebním obchůdku, kde muzikanti, hlavně bubeníci, trávili vždy část dne a přiváděli s sebou i své kytaristy. A s nimi Jim diskutoval o tom, jak má znít správný zesilovač a co vše má umět a co na trhu chybí. A z této konverzace vznikla myšlenka, následně za pomoci několika spřátelených techniků přetavená do JTM45. V roce 1965 následuje narození Marshall stacku, tedy dvou boxů postavených na sobě. Upravená původní myšlenka Pete Townshenda, jehož box s 8 reproduktory o průměru 12" se ukázal jako absolutně nepraktický. S druhou polovinou 60. let a především se jménem Jimi Hendrix je svázán zesilovač 1959 Super Lead Plexi. A technika rockové hry se měnila a s ní i požadavky. Přicházejí zesilovače Master Volume, JCM800, JCM900, Valvestate, AVT , a mnohé další. A Jim Marshall, podporován dcerou Victorií má stále co říct, a svými zvukově nezaměnitelnými a spolehlivě šlapajícími aparáty stále oslovuje nové a nové generace kytaristů i baskytaristů, čehož důkazem jsou nové série Vintage Modern, JVM či basové MB.

Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup