Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Ozvučení - reprosoustavy Aktivní reproboxy PreSonus

PreSonus AIR12

Dostupnost:
Na dotaz

15 690 Kč    ks 

Aktivní 2- pásmové PA, 10"LF/ 1"HF, 700W, 121dB, DSP, 2x XLR/TRS In
Čistý a přesný zvuk pro mobilní i pevné ozvučení
Univerzálnost a mobilita
Kompaktní a lehký PA systém AIR10 poskytuje bohatý zvuk s širokým frekvenčním rozsahem od nejnižších basů až po průzračné výšky a to vše v reprobedně, která se pohodlně vejde i na zadní sedadlo malého auta. Díky dynamickému výkonu 1200W třídy D/AB a zajímavým digitálním funkcím je AIR10 výkonným a spolehlivým pomocníkem, ať už jde o pevné instalace nebo mobilní využití.

To nejlepší ze dvou světů
Každý typ výkonového zesilovače má své výhody a nevýhody. Díky tomu, že AIR10 využívá oba typy, dosahuje velmi přesné odezvy signálu v celém frekvenčním rozsahu. Zesilovač třídy D poskytuje trvalý výkon 500W pro 10“ basový reproduktor a to s minimálními ztrátami a vysokou efektivitou, která je pro tento typ zesilovače charakteristická. Druhý typ zesilovače – AB – zase ve spojení s výškovým reproduktorem dodává velmi přirozený a průzračný zvuk o výkonu trvalých 200W. Celý systém tako poskytuje lahodný čistý zvuk s akustickým tlakem 121 dB v rozsahu 55 Hz až 20 kHz.

Rychlé a snadné přizpůsobení
AIR10 je vybaven digitálním signálovým procesorem, díky kterému lze velmi jednoduše přizpůsobit reproduktory podle aktuálních potřeb. Navíc obsahuje presety pro rychlé nastavení v běžných situacích jako hlavní FOH bedny, příposlechy, pro DJ produkci, mluvené slovo nebo pro basovější a teplejší zvukový projev. Ovládání basů a výšek v rozsahu 10dB umožňuje dostatečnou kompenzaci anomálií poslechové místnosti. Umístění ovládacích prvků umožňuje snadné nastavení, ať už jde o montáž na stojan, nástěnnou konzoli nebo závěsný systém.

Široké možnosti montáže a umístění
Lisovaná plastová konstrukce AIR10 poskytuje široké možnosti montáže. Gumové protiskluzové nožky na spodní straně využijete při svislém FOH využití a pokud chcete AIR10 použít jako monitory na pódiu, tak bednu zase můžete položit na zkosenou hranu, která je opět vybavena gumovými nožkami. Pro pevnou montáž na zeď nebo nosnou konstrukci se zase hodí vhodně umístěné závity M10. Snadné je také umístění na tripod stativ nebo na subwoofer AIR série pomocí speciálního nástavce. Integrovaný dvoupolohový systém umožňuje buď klasické vodorovné směrování, nebo lze reproduktor sklonit o 7,5°. Samozřejmostí je pak rukojeť pro snadné přenášení a manipulaci.

Budete uzemněni
Vždy když umístíte reprobedny poblíž tvrdého povrchu, jako například podlahy nebo zdi, dochází k odrazům nízkých kmitočtů a nárůstu basů až o 6dB. Většina PA systémů tento problém řeší prostým ořezem frekvencí pomocí highpass filtru. Naproti tomu bedny AIR série využívají DSP pro přesné přeladění systému tak, aby byl zachován rozsah vyšších basů a zároveň potlačuje problematické frekvence ke snížení nežádoucích vazeb.

Flexibilní vstupy
AIR série nabízí různé druhy vstupů, takže je můžete připojit k různorodým zdrojům signálu. K dispozici jsou dva kombo vstupy (XLR mic/TRS line) s předzesilovačem třídy A s nezávislou regulací zisku. Stereo 3,5mm jack je ideální pro připojení smartphonů, tabletů nebo jiných podobných audio zařízení.Signály z jednotlivých vstupů mohou být kombinovány pomocí interního mixu a symetrické XLR výstupy umožňují poslat signál do další bedny AIR série.

Skvělé řešení se sladkým zvukem
Díky netradiční konfiguraci obou typů zesilovačů, pečlivě naprogramovaným DSP presetům, širokým možnostem montáže, flexibilním vstupům s interním mixem a dalším profesionálním funkcím je AIR systém excelentní volbou pro mobilní i pevné ozvučení. Zamilujete si jejich mobilitu a cenovou dostupnost. Ale nejlepší věcí na AIR-sérii je jejich čistý, přirozený, "AIR" zvuk.

Technická specifikace:

Akustické parametry
Frekvenční rozsah (-3 dB): 70 Hz až 20 kHz
Frekvenční rozsah (-10 dB): 55 Hz až 20 kHz
Maximální tlak: 121 dB SPL
Nominální vyzařování (HxV): 90°x 60°

Reproduktory
LF rerpoduktor: 10” (2” cívka)
HF reproduktor : 1” tlakový

Zesilovač
Typ: Třída D (LF), třída AB (HF)
Celkový výkon: 1,200W dynamický
LF výkon: 500W trvale
HF výkon: 200W trvale

Konektivita a ovládací prvky
Vstupy: 2 x XLR/TRS (mic/line) combo; 1 x 3,5mm TRS stereo
Výstupy: 1 x XLR Mix Out
LCD displej s EQ a různými presety

Konstrukce
Box: H-PP lisovaný
Mřížka: 1.2 mm ocel
Madlo: 1 nahoře
Montážní body: 2 nahoře, 1 dole
Dvě pozice montáže na stojan (0°, 7.5°)
Rozměry: 516 mm x 300 mm x 291 mm
Hmotnost: 13 kg
Napájení: 115V / 230V ~50/60 (přepínatelné)
Maximální proud: 2.3A (230V-50 Hz), 4.6A (120V)

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup