Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Nahrávání - rekordéry

Rode iXY Lightning

Dostupnost:
Na dotaz

4 690 Kč    ks 

iXY Lightning je stereo mikrofon pro iPhone nebo iPad s konektorem Lightning, který umí přímo nahrávat s kvalitou záznamu až 24-bit/96kHz.

Základní vlastnosti:
Vysoce kvalitní ½“ kondenzátorové kapsle s kardioidní charakteristikou v zafixované X/Y pozici
Jediný iOS mikrofon podporující až 24-Bit/96kHz kvalitu záznamu *
Obsahuje interní předzesilovač a A/D převodník
Nízký šum a brilantní audio kvalita
Robustní kovové provedení zaručující delší životnost a lepší odolnost vůči vysokofrekvenčnímu rušení
Softwarově nastavitelná úroveň vstupního signálu a možnost aktivace 72Hz high-pass filtru pro odstranění nežádoucích spodních frekvencí
Kompatibilní s iPhone® 5s, iPhone® 5 a iPhone® 5c
Vyvinuto a vyrobeno v Austrálii
* při použitý přes „RØDE Rec“ nebo „RØDE Rec LE“ App

HD Audio kdekoliv a kdykoliv…

iXY je unikátní stereo mikrofon pro iPhone nebo iPad. Umožňuje přímo nahrávat s kvalitou záznamu až 24-bit/96kHz a díky tomu tak můžete vytvořit neuvěřitelně bohaté, čisté a přesné nahrávky. Srdcem iXY je výběrový pár 1/2" kondenzátorových mikrofonních kapslí s kardioidní charakteristikou, který je zafixován do úhlu 90° s téměř shodnou rovinou snímání.

iXy je ideální volbou pro záznam koncertů, sessions, hudebních nápadů, jednání, přednášek apod. Díky skvělé mobilitě ho ocení především reportéři, kteří získají perfektní broadcastovou kvalitu záznamu pro svůj iPhone a nemusí sebou tahat další nahrávací zařízení.

iXY pracuje s jakoukoliv audio aplikací, nicméně aplikace RØDE Rec umožňuje nahrávání až do zmíněné kvality 24-bit/96kHz a jednoduše nahrávky editovat a uploadovat na SoundCloud nebo DropBox.
Mikrofon je dodáván s pěnovým windshieldem pro terénní záznam a také s obalem na zip, takže budete mít iXY vždy v bezpečí s sebou.

iXY je kompatibilní s iPhone® 5s, iPhone® 5 a iPhone® 5c.

RODE Rec je ke stažení na App Store za $5,99, nicméně, abyste nebyli ochuzeni o záznam v 24-bit/96kHz, je k dispozici i RODE Rec LE verze, která je zdarma a poskytuje základní funkce pro záznam.

Australská značka špičkových mikrofonů pro studio i podium, které získávají mnohá ocenění. Výborný poměr cena a výkon. V poslední době se zabývá také výrobou mikrofonů pro videokamery. Firma vznikla v roce 1967 poté co se zakladetelé Henry a Astrid Freedman přestěhovali ze Švédska do Austrálie a založili firmu Freedman Elektronics. Na tomto kontinentě se stali doslova pionýry v oblasti elektroniky v široké oblasti audio produktů včetně reproduktorů a mikrofonů. Vývoj mikrofonů dal v roce 1990 vzniknout samostatné nové firmě RODE microphones.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup