Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Mikrofony Kondenzátorové mikrofony Rode

Rode NT1-A Pár

Dostupnost:
Na dotaz

9 490 Kč    ks 

Kalibrovaný stereo pár dvou mikrofonů NT1-A včetně kufříku.

NT1-A - Řekněte NE šumu!
RODE NT1- kondenzátorový studiový mikrofon je ve světové špičce. Tato renovovaná verze klasické RODE NT1. Může se pochlubit velmi nízkou hladinou šumu (5dBA), přesto však příjemným zvukem, rozšířeným dynamickým rozsahem a neuvěřitelným jasem. Parametrově srovnatelný s nejdražšími světovými mikrofony. NT1-A byl oceněn ve světových prestižních časopisech. Z citace: dokonalý univerzální nástroj pro záznam vokálu, akustických, smyčcových nástrojů a dalších.

Rysy: Velko-membránový kondenzátorový studiový mikrofon. Rozsáhlý dynamický rozsah a hloubka oproti klasickému modelu NT1. Vysoká hladina SPL (137 dBA) pro záznam hlasitého zdroje bez deformování signálu. Půvabná saténově niklová úprava těla, konstrukce pro dlouhodobé používání.

Pokud máte prostředky jen na jeden mikrofon, NT1-A je zajisté ta správná volba!

Součást balení:
ZP1 - zip koženkový vak,
SM1 pavouk - ochrana proti otřesům,
3/8" - 5/8" redukční vložka.

Možnost doplnění: WS2 větrná

Australská značka špičkových mikrofonů pro studio i podium, které získávají mnohá ocenění. Výborný poměr cena a výkon. V poslední době se zabývá také výrobou mikrofonů pro videokamery. Firma vznikla v roce 1967 poté co se zakladetelé Henry a Astrid Freedman přestěhovali ze Švédska do Austrálie a založili firmu Freedman Elektronics. Na tomto kontinentě se stali doslova pionýry v oblasti elektroniky v široké oblasti audio produktů včetně reproduktorů a mikrofonů. Vývoj mikrofonů dal v roce 1990 vzniknout samostatné nové firmě RODE microphones.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup