Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Klávesové nástroje Varhany

Rodgers INSIGNIA 538 MD

Dostupnost:
Na dotaz    

160 000 Kč    ks 

Rodgers INSIGNIA 538 MD

* 63 nezávislých varhanních rejstříků
* Knihovna 24-ti orchestrálních zvuků, včetně zvonkohry
* Pět zvukových konfigurací: English, French, American, Baroque a User
* Vestavěný rekordér s přehráváním
* Neomezená kapacita externí USB paměti
* Rozsáhlé zvukové možnosti
* Nastavitelné tremolo
* Volitelný pedalboard
o Do vějíře plochý ( 27 kláves )
o Paralelní plochý ( 30 kláves )
o Do vějíře klenutý ( 30 kláves )
o Paralelní klenutý ( 30 kláves )

* 2-kanálový interní audio systém s výstupem, rozšiřitelný na 4 kanály
* Kompletní kombinace, 4 paměťové banky
* Jednoduché přechody pro pianisty s basovou spojkou
* Uzamykatelný roletový kryt hracího stolu
* Lavička
* Dynamicky citlivé klaviatury
* LCD displej na konzoli s ovládáním QuickMenu™
* Interní ekvalizér
* Externí ekvalizér
* 8 historických ladění
* Ovládání ladění
* Sekvencer rejstříků
* Tutti
* Transpozice
* Stereo sluchátkový jack
* MIDI in/out/thru
* Auxiliary audio vstup (stereo)
* Linkový výstup (stereo)
* Barevné provedení – tmavý dub

O Rodgers

V r. 2008 Rodgers zahájil celý rok trvající oslavu padesátiletého výročí. Jako součást tohoto výročí jsme zvolili novou hranici, která reflektuje, co značka Rodgers pro své zákazníky znamenala v posledním půl století, co pro ně znamená dnes a co pro ně bude znamenat v budoucnu. Po mnoha diskusích jsme konečně definovali motto: Inspirace, Inovace a Jistota od roku 1958. Tato slova vyjadřují příběh kvality produktů Rodgers, jejich výkon a podporu současně.

Když hovoříme o Inspiraci, máme na mysli inspiraci, jakou pocítíte, když zapěje shromáždění, doprovázené skvostným zvukem varhan Rodgers. Jaká je hodnota tohoto zážitku lidí, kteří sedí v lavicích, povzbuzovaných tak k aktivní spolupráci při bohoslužbě? Průzkum trhu, vedený agenturou Baker Research Co. v letech 2005 a 2006, jen potvrdil to, co nám naši zákazníci vždy říkávali. Zvuk je hlavním důvodem, proč lidé volí značku Rodgers mezi jinými výrobci varhan. Inspirace vyplývá z nesmírné zvukové flexibility našich nástrojů, která umožňuje varhanům Rodgers jejich využívání v tak širokém měřítku různých hudebních směrů. Co je příčinou takové hudební přizpůsobivosti jakémukoliv shromáždění? A mohly by skvělé herní vlastnosti nástroje, předváděné varhaníky, alespoň částečně plynout z přímočarého, uživatelsky přívětivého designu konzole? Vždy znovu, na setkáních s komisemi varhanních soutěží, vidíme skutečné porozumění, vyplývající z opravdové hodnoty varhan Rodgers u těch, komu jde o vskutku inspirativní bohoslužbu.

Ojedinělý hudební přínos našich nástrojů spočívá v Inovaci technologického vývoje, s jakou se setkáte u každých varhan Rodgers. Mnozí lidé nedokážou pochopit, že Rodgers – jako součást rodiny světově proslulého výrobce nástrojů, Roland Corporation – je schopen investovat přes $2.5 milionu ročně na vývoj a výzkum. Tato investice je důvodem, proč mají nástroje Rodgers zcela ojedinělý digitální systém generování zvuku - Parallel Digital Imaging®, který nabízí přirozený, prostorový zvukový dojem, jak jej znáte jen u píšťalových varhan. A pochopitelně, každý varhaník, který kdy využil vlastnost Voice Palette u nástrojů Rodgers, poznal to vzrušení, mít kdykoliv k dispozici registraci na dotyk jediného prstu, což nemohou nabídnout žádné jiné varhany. Roland a Rodgers jsou pionýři zavádění MIDI u varhan v širším měřítku a také nepřehlédnutelného systému řešení akustiky místnosti, jako je RSS. Dnes tato historická řada inovací navazuje originální službou přihlášení u každé konzoly řady Trillium Masterpiece Series. Dále je zde nejvýznamnější výsledek výzkumu, Rodgers Organ Architect, který nabízí nedostižný počet možností úprav designu a schopnost výroby konzole dle potřeb uživatele, a to rychle a za vysoce konkurenční cenu.

Jestliže si farnost nebo jednotlivec koupí varhany, je to ta nejvýznamnější investice, jakou provádí za celá desetiletí. Je naprosto rozhodující, aby měli Jistotu, že tento produkt bude mít podporu výrobce také v budoucnosti. Na rozdíl od malých společností, má Rodgers vynikající finanční stabilitu a rozsáhlé technické možnosti, jelikož je členem rodiny Roland Corporation. Každý zákazník má a musí mít právo vyžádat si finanční rozpočet od libovolného stavitele varhan, který nabízí nový produkt. Tento aktuální finanční rozpočet Roland Corporate, je volně dostupný u libovolného místního zástupce značky Rodgers.

Nemá snad význam, aby se společnost s ročním výnosem blízkým $900 milionům, věnovala podpoře svých produktů po dlouhou dobu? Návštěvníci našich výrobních prostor často poukazují na obrovskou skladovou plochu, kde jsou uloženy náhradní díly; Rodgers má uskladněno přes $1.5 milionu kusů náhradních dílů pro podporu svých produktů.
Dalším velmi důležitým momentem pro řadu majitelů našich varhan spočívá ve vlastní certifikaci. Rodgers produkty jsou certifikovány více způsoby, než u ostatních výrobců, včetně toho, že jako jeden z prvních výrobců změnil výrobní procesy tak, aby celkově redukoval obsah olova a dalších nebezpečných látek ve varhanách, aby tak vyhověly směrnici RoHS, Evropské unie.

Inovace, Inspirace a Jistota od r. 1958 není jen pouhý slogan – je to náš příběh v kostce. Rodgers je společnost, jejíž příběh reálně střádá zkušenosti a buduje historii hry po dobu 50-ti let.

Novinky

Celá série kytarových analogových pedálů Akai řady Custom Shop nově na naší prodejně. Skládá z těchto deseti produktů: Phase Shifter, Analog Delay, Blues Overdrive, Chorus, Kompresor, Tri-Mode Overdrive, Distortion Deluxe, Flanger, Tri-Mode Fuzz a Tri-Mode Distortion.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup