Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Ozvučení - reprosoustavy Ozvučovací systémy

Samson XP 308i

Dostupnost:
Na dotaz

13 700 Kč    ks 

Samson XP 308i je kompletní PA systém
* 2 x 2-pásmové reproboxy, mixážní pult a 300W zesilovač
* možno přenášet vše v jednom balíčku
* zesilovač: 2x 150W třídy D
* osazení 1 boxu: 1x 8“ + 1x 1“ titanový tweeter
* 8-k

Ozvučovací systém Samson XP308i je kompletní „full-range“ systém, který lze pohodlně složit do jediného balíčku.

Systém obsahuje dvojici dvoupásmovým kompaktních boxů, mixážní pult a 300W koncový zesilovač. Díky použití „chytrých“ technologií je celý systém velmi lehký a všechny jeho části mohou být jednoduše sbaleny do jednoho snadno transportovatelného zavazadla.
Vestavěný zesilovač třídy D, s výkonem 2x 150W, produkuje neuvěřitelně čistý a silný stereo zvuk. Boxy jsou 2-pásmové, osazené vysoce odolným 8-palcovým basovým reproduktorem pro dokonalou reprodukci basových frekvencí. Ten je doplněn o 1-palcový titanový tweeter se zakázkovou hornou s úhlem vyzařování 60 x 90. Výsledkem je skvělé pokrytí ozvučovaného prostoru a hlasité, čisté audio.

XP308 je vybaven 8-kanálovým mixem, který je pro účely snadné přepravy celého systému umístěn v jednom z reproboxů. Pro pohodlné použití ho však lze z boxu vyjmout. Navíc je na spodní straně opatřen výsuvným stojánkem, který umožní nastavení ergonomicky správného úhlu pro pohodlnější práci. Výbava mixu zahrnuje čtyři mikrofonní/linkové vstupy, dva stereo vstupy, 2-pásmový equalizer na každém kanále a fantomové napájení. XP308 je moderní ozvučovací systém a tak pamatuje i na možnost propojení s novými technologiemi. Je proto vybaven vestavěným iPod vstupem, který umožňuje pohodlné propojení s většinou iPod modelů. XP308i je též dodáván s kompletní kabeláží, která se ukrývá v druhém boxu.
Pro lepší nazvučení hlasu je systém vybaven i efektovým procesorem, který umožní přidat digitální reverb ke všem čtyřem mikrofonním vstupům. Na pultu nalezneme též tlačítko hudba/mluvené slovo, kterým jednoduše jedním stiskem měníme equalizaci zvuku.

Se svojí bohatou výbavou, která je soustředěna do jednoho, snadno transportovatelného a skvěle znějícího systému, se XP308i stal jedním z nejvšetrannějších a nejlépe vybavených přenosných PA systémů na trhu.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup