Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Hudební skupiny

Helemese

Helemese

Jsme poměrně mladá kapela, narodili jsme se zjara 2007 v Kyjově, ale plod Helemese zrál již delší dobu na cestě z Prahy přes Olomouc. Touto cestou se totiž vydal náš akordeonista Jirka Hilčer. Říkáme proto, že jsme formálně...

LIKE FOOL

LIKE FOOL

Pořádný nářez z Hodonínawww.likefool.cz

Final Fiction

Final Fiction

Final Fiction je čtveřice mladých lidí z Břeclavi, která hraje na české hudební scéně zřídka slýchaný hudební žánr, kterým je nu-emo-rock. Náš styl vznikl spojením čtyř individuálních hudebních názorů a jedná se o moderní zvuk rocku, který na světové scéně hrají kapely jako Evanescence.

Petr Bende

Petr Bende

Petr je výjimečný talent jednak tím, že si píše hudbu i texty, navíc hraje brilantně na klávesy, kytaru a hlavně na bicí. Tím se vymyká běžnému typu zpěváka, o kterého se musí starat celý tým autorů. Současně s tím má velmi zajímavou barvu hlasu. Tolik věcí se upřímně řečeno málokdy potká a nevyužít tolik darů od „pánaboha“ by bylo až neodpovědné!

Hodonínský symfonický orchestr a Smíšený pěvecký sbor

Hodonínský symfonický orchestr a Smíšený pěvecký sbor

Hodonínský symfonický orchestr a Smíšený pěvecký sbor

Túfaranka ze Šakvic

Túfaranka ze Šakvic

www.tufaranka.cz

CM Kordulka ze Vsetína.

CM Kordulka ze Vsetína.

CM Kordulka má ve svém repertoáru nejen písně z Valašska, ale i z Jižní Moravy, Slovenska či různé filmové a populární melodie.

Cimbálová muzika Grajcar z Dolních Bojanovic

Cimbálová muzika Grajcar z Dolních Bojanovic

Již sedm let předáváme do srdcí posluchačů radost a dobrou náladu. Náš repertoár tvoří písně jak už z různých koutů Slovácka, tak Slovenska. Rádi se však přeneseme i do jiných krajin a žánrů. Zahrajeme Vám při nejrůznějších příležitostech.

KOMBET

KOMBET

Hudební skupina Kombet není na poli zábavových kapel žádný mladíček, loni oslavila 20 let svého působení. Sídlo skupiny je město Hodonín, kde si, doufejme, že nejen zde, za ta léta vytvořila snad i poměrně slušnou základnu fanoušků.

MENTALITA LIDSTVA

MENTALITA LIDSTVA

MENTALITA LIDSTVA HC/Ska/Grunge/Punková kapela ze Strážnice http://bandzone.cz/mentalitalidstva

TEN STICKS

TEN STICKS

Historie skupiny TEN STICKSSkupina vznikla v roce 1993 v Brně. V roce 1996 skupina postoupila do semifinále soutěže New Rock Generation, kterou pořádala agentura Pragokoncert. Příštího roku skupina předčasně zaniká. Její členové se scházejí až v...

Želví nervy

Želví nervy

Skupina Želví nervy hrající typický folk s občasnými prvky folklóru vznikla v roce 1994 na festivalu Zahrada ve Strážnici, kde její zakládající člen Tomáš Červenka vystupoval již několik let jako písničkář. Několik muzikantů z Dolních Bojanovic se...

Stříbrňanka

Stříbrňanka

Stříbrňanka je krojovaná Moravská kapela, ve které hrají profesionální i amatérští, mladí, temperamentní hudebníci.

Traband

Traband

S kompletně novým repertoárem a s novým zvukem startuje Traband třetí kapitolu své existence a od počátku roku se znova začíná objevovat na pódiích - opět jako "trojbend" (Jarda Svoboda - harmonium, kytara, baskytara, cimbál, zpěv. Jana Modráčková...

Mistřiňanka

Mistřiňanka

Dechová hudba Mistříňanka jako jedna z prvních v tehdejším Československu navázala na starou tradici mistrů - lidových muzikantů a hudců a tuto tradici zdobí kvalitním rozvíjením původní a stylizované formy slováckého folkloru.

Slovácko ml.

Slovácko ml.

Naše cimbálová muzika vznikla v srpnu roku 2000. Většina jejich muzikantů původně působila v cimbálové muzice "Fialka" při Kulturním domě v Hodoníně, kterou vedl pan Přemysl Líčeník.

OLiNa

OLiNa

Zahrajeme Vám k poslechu i k tanci na různých druzích oslav, společenských večírcích, plesech, nebo při posezeních ve sklepě u pohárku dobrého vína. Zajímáme se o folklor všech oblastí střední a východní Evropy, a proto je náš repertoár velmi široký.

Bojané

Bojané

Dechová hudba Bojané z Dolních Bojanovic je zárukou dobré zábavy ať už při nespočtu lidových veselic, koncertů po celé vlasti nebo při mnoha televizních a rozhlasových pořadech.

PLÁŇAVA

PLÁŇAVA

Lidová hudba ze Skalice, Slovensko

Hudci z Kyjova

Hudci z Kyjova

Cimbálová muzika

Zádruha

Zádruha

Cimbálová muzika z Dolních Bojanovic. Regionálně se muzika řadí do oblasti Podluží, odkud také čerpá převážnou část svého repertoáru. Cílem Zádruhy je však přiblížit se co nejširšímu okruhu dnešních posluchačů, a tak při své produkci nabízí také písně jiných regionů a žánrů.

Šohajka

Šohajka

Dechová hudba ŠOHAJKA vystupuje v krásných podlužáckých krojích. Zakladatelem kapely byl v roce 1982 Vojtěch Ducháček, který je jejím kapelníkem, uměleckým vedoucím a zpěvákem dodnes. ŠOHAJKA má dvě zpěvačky, Jožinu Ducháčkovou a Ditu Bílíkovou, které doprovází 12 hudebníků.

Žadovjáci

Žadovjáci

Slovácká krojovaná dechová hudba. Na úpatí jihomoravských Chřibů, v samém centru kyjovského Dolňácka se v údolí mezi vinohrady nachází obec Žádovice, ve které se téměř před půlstoletím - konkrétně v roce 1955 poprvé rozezpívaly hudební nástroje muziky, která nese název " Ž A D O V J Á C I ".

Countrio

Countrio

Country skupina z Hodonína, která se zaměřuje na výchovné koncerty pro základní a střední školy s programem, který představí hudbu country a bluegrass od vzniku v USA až po formu, která se prezentuje u nás v ČR. CounTrio hraje také pro dospělé na country večerech a bálech.

Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup