Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Úvod Zvuk Software

Prodipe Piano Scores Unlimited Vol. 2

Dostupnost:
Na dotaz    

1 399 Kč    ks 

* 128 kompletních skladeb
Autor: Marc Bercovitz, skladatel a pedagog
* Latinské rytmy, bossanova, klasický i moderní jazz, blues, boogie, rock...

Pro začátečníky a středně pokročilé
* Všechny skladby mají i odpovídající rytmický doprovod (basa + bicí) ve formátech MIDI file a MP3 audio

Kdo využije Piano Scores Unlimited Vol. 2?
Hudební školy, konzervatoře, učitelé, zkušení pianisté i začátečníci mohou notové záznamy využívat bez omezení pro výuku, testy, domácí úkoly apod., neboť se na ně nevztahují práva pro fotokopie a jejich využití je tedy zcela volné.

Několik možných aplikací:
* Instalujete-li software ve vaší učebně, mohou studenti poslouchat záznamy v interpretaci virtuózních klavíristů. Učitel pak samozřejmě může materiál vytisknout pro každého studenta k domácí práci. Neomezené kopírovábní se vztahuje i na rytmické doprovody.

* Pro hudební výchovu v základních, středních a uměleckých školách atd. budete mít k dispozici nevyčerpatelný a flexibilní zdroj ke studiu moderních hudebních stylů. Učitel může vybírat a tisknout jakékoliv části notových zápisů k výuce čtení not, hudební skladby apod. i s použitím audio záznamů.

* Cokoliv z obsažné kolekce skladeb můžete tisknout v neomezeném počtu kopií: zákony o autorských právech se na obsah této kompilace nevztahují.
* Důležité: volné šíření se vztahuje pouze na vytištěné party, MIDI files a audio soubory. Hudební obsah zůstává ve vlastnictví autora a nakladatele: jakékoliv komerční využití a veřejná produkce podléhají příslušným legislativním ustanovením.


Kontakty

Marek Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup