Zákazník: nepřihlášen   Zaregistrovat se

Naše prodejna v Hodoníně

Firmu Music&Service Jedlička, která se nachází v centru jihomoravského města Hodonín, založil v roce 1991 Jaroslav Jedlička. Absolvent ZUŠ a SOU hudebních nástrojů AMATI Kraslice pracoval v letech 1974-1985 jako mechanik hudebních nástrojů, od r.1986 byl zaměstnán v tehdejším státním podniku Československé hudební nástroje, obchodní závod Melodia jako vedoucí prodejny HN v Hodoníně.

Po r. 1989 v průběhu transformace obchodní sítě bývalého SP Melodia se rozhodl osamostatnit a spolu s manželkou v r.1991 zahájil obchodní činnost již jako soukromá firma Jedlička - Hudební nástroje.

V roce 1998 se přidává také syn Marek, který je absolventem SOU hudebních nástrojů v Hradci Králové v oboru klávesové nástroje - klavírník. Praxi získal ve výrobním provozu firmy Petrof a také v servisu firmy Lídl Music v Brně.

Naše firma se zabývá prodejem hudebních nástrojů, ozvučovací a osvětlovací techniky včetně jejich příslušenství všech světových značek. Sortiment výrobků na prostorné prodejně je k mání v různých cenových kategoriích od levných nástrojů pro začínající muzikanty až po špičkové instrumenty pro nejnáročnější hráče.

Již řadu let provozujeme také on-line prodejnu. Přehledný e-shop je stále aktualizován a doplňován o nové produkty.

Dále provádíme kompletní servis klasických nástrojů.

Na naší prodejně je možnost platby platební kartou.

Organizacím umožňujeme platbu fakturou.

Novinky

Celá série kytarových analogových pedálů Akai řady Custom Shop nově na naší prodejně. Skládá z těchto deseti produktů: Phase Shifter, Analog Delay, Blues Overdrive, Chorus, Kompresor, Tri-Mode Overdrive, Distortion Deluxe, Flanger, Tri-Mode Fuzz a Tri-Mode Distortion.

Kontakty

Jaroslav Jedlička - Hudební nástroje
Masarykovo náměstí 22
695 01 Hodonín

Tel/fax518 353 816
(prodejna)
604 700 500
(E-shop)
Mobil602 738 120
(Jaroslav Jedlička)
602 746 809
(Marek Jedlička)

E-mail: info@jedlickamusic.cz

Facebook

Novinky do e-mailu


Naakup